Goomass Alanlara Ücretsiz Eğitim Veriyorum


Share Button

goomass kampanyaMerhaba arkadaşlar başlıkta da okuduğunuz üzere ben sizlere ücretsiz eğitim vereceğim tabiki bu şu şekilde olacak, kısaca bahsedeyim. Bildiğiniz üzere goomass satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce ingilizce bilmeden clickbank’tan para kazanılıyor diyorlar ama bazı yöntemler kullanmanız gerekiyor. Bu yöntemler ise bir çok eğitim setinde yok ve bazıları biliyor olabilir ama şunu belirtmeliyim. Bazılarınız ise web site kurmayı bilmiyor, bilmediği için zorlanıyor.

Ben sizlere GooMass eğitim kitini benim referansım ile satın alan kişilere şunları yapacağım. Öncelikle ilk satın aldıktan sonra bana kayıt olduğunuz adınız, soyadınız ve mail adresinizi iletişim bölümünden göndermenizi rica ediyorum. İlk olarak web sitenizi ben kuracağım yine bu durumda benim önerdiğim host firmasından almanız gerekiyor, tabiki bu host firması ile çalışmanızı öneriyorum. Neden derseniz istediğiniz kadar web sitesi kurabilirsiniz bu kolaylığı çok mükemmel ve ilk domain ücretsiz veriyor. Onuda izah edeyim bazı firmalar sadece 1 veya 3 site kurmanıza olanak tanıyor buda her site için host almak diyebiliriz.

Benim referansım ile host aldıktan sonra ister Türkçe ister İngilizce wordpress siteniz kuracağım. Ardından eklentileri yükleyecek ve aktif edeceğim, sizden istediğim bir gmail hesabından email adresi ile Google web yönetici ayarlarını beraber yapacak ve yine Google analytics kodları ekleyeceğiz. Bazı can alıcı kodlar eklememiz gerekiyor buda sitenizi ilk sayfalara yükseltecek hatta Bing ve Yahoo arama motorlarında 15 gün içerisinde ilk sayfa hatta ilk sıraya yerleştirecektir. Bunların hepsini beraber yapacağız yani öğreneceksiniz sadece wordpress için geçerli.

Hatta sizlere ücretli tema önereceğim yine neden diye soracaksınız çünkü ben kullanıyorum seo açısından mükemmel ve bir çok özelliği içerisinde barındırıyor bu tema için karar sizin bunu aklınızın bir köşesinde kalsın diye söylüyorum ilk sayfaya çıkmak için mükemmel görsel temalar mevcut. Temayı alan kişiler içinde ayarları nasıl yapacaksınız göstereceğim çok mükemmel temalar ve istediğiniz kadar site kurabilirsiniz. Not: ingilizce siteler için mükemmel.

Bir çok kişi ingilizce bilmeden bunu nasıl başardığımı soruyor tabiki bu durumda bazı yöntemler kullandığımı açıkca belirtmeliyim. Bu yöntemler tüm eğitim setlerinde mevcut değil bunu da belirteyim. Bunları öğrenmem iki yılımı aldı ve çok zaman ve para kaybettim ama şuan kazanıyorum. Yapmanız gereken benim referansım ile GooMass eğitim setini satın almanız yeterli olacaktır. Tabi ki benim refransım ile alan her kişiye bunları öğreteceğim.

Bazı ücretsiz reklam vereceğiniz Amerika lokasyonlu iki adet reklam firmasına kayıt olarak hazırlamış olduğunuz web sitenizin yani orada sattığınız ürünlerin reklamını rahatlıkla yapabilirsiniz. İster ücretli isterseniz ücretsiz ücretli verirseniz site içerisinde ilk sırada çıkıyor. O siteyi tesadüfen buldum ama getirisi mutlaka oluyor. Sizlere en iyi kazanç sağlayacak yöntemleri sunuyorum.

Kısaca vereceğim hizmetler içinde neler var bahsedeyim.

1-Wordpres kurulumu host içerisine. (Türkçe veya İngilizce)

2-Kullanmış olduğum başarılı wordpress eklentileri yüklenecek ve aktif edileceltir.

3-Yüklenen eklentilerin ayarları nasıl yapılır gösterilecektir.

4-WordPress All İn Seo Pack eklentisi için bazı kodlar yüklenecek.

5-Google web site yönetici ayarları ve google analytics kodlarını ekleme.

6-WordPress için hazırlanmış olan seo kodları eklenecektir. Denenmiş kodlar şuan 32 adet sitemde yayınlıyorum.

7-Önerilen temanın ayarları nasıl yapılır onları öğreneceksiniz.

8-İngilizce bilmeyenler için ingilizce içerik nasıl hazırlanır onu öğreneceksiniz.

9-Amerika lokasyonlu 2 adet ücretli ve ücretsiz reklam verebileceğiniz, getirisi olan web site adresi vereceğim.

10-Satacağınız ürün ile ilgili araması yüksek olan domain adını alma hakkında bilgi vereceğim.

Ve aklınıza takılan bir çok soru vardır mutlaka iletişim bölümünden bana sorabilirsiniz kısa zamanda yanıtlayacağım. Yok ben önce bil edinmek istiyorum diyorsanız yan taraftaki ücretsiz internetten para kazanma kursuna üye olabilirsiniz.

Not: Bu eğitim sınırlı sayıda ki kişi için geçerli olacaktır.

GooMass Eğitim Kiti Satın Almak İçin Aşağıdaki Linke Tıklayın…

goomass-indir

Bir önceki yazımız olan Goomass Ücretsiz Kurs başlıklı makalemizde goomass, goomass eğitim seti ve internetten para kazanma kursu hakkında bilgiler verilmektedir.

Goomass Alanlara Ücretsiz Eğitim Veriyorum ile Benzer Yazılar:

24 Kasım 2013 Saat : 12:00
  Genel

“Goomass Alanlara Ücretsiz Eğitim Veriyorum” için 2 Yorum

  1. Beril Zayıflama Uzmanı dedi ki:

    Gerçekten güzel fikirleri olan bir arkadaş banada bu konu hakkında yardımcı oldu ve halen yardım ediyor. Sizlere goomass almanızı tavsiye ederim arkadaşın yardımı ile bu siteyi yaptım gerçekten çok başarılı bir eğitmen tebrik ediyorum.

  2. […] mı? yapmanız gereken sadece goomassindir.net adresine giderek sizlere nasıl eğitim vereceğimi anlatıyorum. Sizlere vereceğim eğitim […]

goomass eğitim kiti indir Son Yazılar FriendFeed
GooMass ÜCRETSİZ
İnternetten Para Kazanma Kursu

Kategoriler